Г. Л. Олді. Дверi в зиму

$5.99

В цю збірку увійшли нові оповідання та невеличка повість 2022-23 років Дмитра Громова та Олега Ладиженського, що пишуть під спільним псевдонімом “Генрі Лайон Олді”.

Це твори часів повномасштабної війни, яку розпочала Росія проти України. У цих творах реальність воєнних буднів сплітається з містикою та фантастикою, трагедії людей — з надією, а жорстокі та екстремальні випробування — з людяністю й співчуттям. Герої оповідань Олді — здебільшого такі ж звичайні люди, як ми з вами. Старі та молоді, цивільні та військові, живі та мертві — українці, яким випала доля жити у наші суворі часи. Але кожен з них має свій внутрішній стрижень, і кожен так чи інакше знаходить у собі сили протистояти агресії, злу та відчаю, що обрушилися на Україну.

Дмитро Громов та Олег Ладиженський (Генрі Лайон Олді) — міжнародно відомі українські письменники, автори багатьох книг фантастики та фентезі, найкращі письменники-фантасти Європи 2006 року (нагорода ESFS Award), лауреати Національної премії України з фантастики та Почесної Відзнаки «Золотий письменник України», а також багатьох інших українських та іноземних літературних нагород.

I want this!

EPUB

Pages
311
Copy product URL
$5.99

Г. Л. Олді. Дверi в зиму

I want this!